ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ!!! ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ 19-23 ΙΟΥΝΙΟΥ!!!

ΣΥΝΔΕΘΕΙΤΕ    https://e-epal.minedu.gov.gr

ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ ΤΟ ΕΠΑΛ ΝΕΣΤΟΥ 4 ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ  !!!

Το σχολείο παρέχει πολλαπλές σύγχρονες τεχνικές ειδικότητες προσαρμοσμένες στις σημερινές και μελλοντικές αυξημένες απαιτήσεις της αγοράς εργασίας.

Στόχος του σχολείου και των Καθηγητών είναι η δημιουργία ολοκληρωμένων και συγκροτημένων προσωπικοτήτων-επαγγελματιών, παρέχοντας γνώσεις, καλλιεργώντας ικανότητες και δεξιότητες καθιστώντας τους μαθητές ενεργούς στην εκπαιδευτική και κοινωνική ζωή στου σχολείου.

tex

Στο σχολείο λειτουργούν οι τρείς τομείς ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ

Τεχνολογικών Εφαρμογών, Διοίκησης και Οικονομίας και Υγείας Πρόνοιας και Ευεξίας με τις αντίστοιχες Ειδικότητες.

ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΣ

ΤΟΜΕΑΣ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ, ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ, ΔΙΚΤΥΩΝ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ, ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΨΥΞΗΣ ΑΕΡΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΥ

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΘΕΡΜΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΤΟΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟ

ΥΓΕΙΑΣ ΠΡΟΝΟΙΑΣ-ΕΥΕΞΙΑΣ

ΥΓΕΙΑΣ ΠΡΟΝΟΙΑΣ

ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΩΝ

Ενημερωθείτε για όλες τις προσφερόμενες ειδικότητες του σχολείου επιλέγοντας αυτές που σας ενδιαφέρουν από το αναδυόμενο μενού.

Μη διστάσετε να μας επισκεφθείτε και να ζητήσετε επιπλέον πληροφορίες από τους Καθηγητές της Μονάδας.

Comments are closed.